WEBNAKiT PARA YATIRMA VE ÇEKME SİSTEMİ

Webnakit, birçok kurumda kullanabileceğiniz alternatif para yatırma ve çekme yöntemlerinden biridir.
Web nakit sayesinde kredi kartı ve banka bilginizi birçok şirketle paylaşmanıza gerek kalmaz.
Sadece webnakit üzerinden mevcut bilgilerinizle işlem yaparak internette güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Webnakit, merkezi Malta 'da bulunan C 68928 kayıt numaralı, ARER LTD şirketi ürünüdür. Yapılan bütün işlemler mevcut yasalar çerçevesinde vergiye tabidir.
Ayrıntılı bilgi ve canlı destek için www.webnakit.com adresini ziyaret ediniz.

• Para Yatırma, En Az: 1 TL / En Fazla: 3.000 TL
• Para Çekme En Az: 20 TL / En Fazla: 3.000 TL
Kimlik onaylama sürecini tamamlayan üyelerimiz, günün 24 saati para yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

WEBNAKIT HESABI AÇMA

Bahis hesabınıza Webnakit ile para yatırmak için öncelikle bir Webnakit üyeliğine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Luckyland Gaming

www.webnakit.com adresine giderek, Hesap Aç düğmesine basıp yeni hesap kaydınızı yapabilirsiniz.
Hesap aç düğmesine bastıktan sonra açılan forma girdiğiniz tüm bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Aksi takdirde hesap aktivasyonunuzun tamamlanması mümkün olmamaktadır.

Luckyland Gaming

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra, site üyelik şartlarını kabul ederek formu onaylamak için “ÜYE OL” düğmesine basınız. Bu aşamadan sonra telefon ve e-mail onayı almanız gerekmektedir.

Luckyland Gaming

Açılan pencerede önce cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu giriniz ve “ONAYLA” düğmesine basınız. Cep telefonunuza gelen kodu doğru olarak girmeniz haline Mobil onayınız tamamlanacaktır.

Luckyland Gaming

Mobil Aktivasyonu tamamladıktan sonraki adımda, kayıtlı e-mail adresinizin gelen kutusunda size gelen e-postayı açmak ve aktivasyon linkine tıklamanız gerekmektedir.

Luckyland Gaming

E-mail Aktivasyonunu tamamla linkine basmanızın ardından, hesap aktivasyonunuz tamamlanır. Kayıt olurken belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile Webnakit hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

BANKA HESABI TANITMA VE WEBNAKİT CÜZDANINA PARA YATIRMA

Webnakit Hesabınıza para yüklemek için “Canlı destek” ekibinden hesap numarası almanız gerekmektedir.

Luckyland Gaming

Listede görünen bankalar arasında size uygun olanı seçerek, ekranın sağ alt köşesinde bulunan Canlı Yardım ekibinden hesap numarası temin edebilirsiniz.

Luckyland Gaming

Hesap numarasına yatırım yaptıktan sonra üst menüden “Para Yükle” bölümünü seçiniz. Açılan ekrandaki forma doğru bilgileri giriniz ve işleminizi oluşturunuz.

Luckyland Gaming


Luckyland Gaming

Canlı destek ekibine bilgi vermeden “Gönderilen Hesap” bölümünde banka adı görmeniz mümkün değildir. Bu bölümü verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Canlı Destek bölümü tek bir banka için bir defaya mahsus kalıcı olarak aktif hale getirecektir. Para yatırma işleminiz tamamlandıktan sonra karşınıza talebinizin alındığı bilgisini veren bir ekran çıkar.

Luckyland Gaming

Yatırım işleminiz 0-10 dakika içerisinde tamamlanacaktır. Yatırımınızın hesabına yansıyıp yansımadığını üst sağ tarafta bulunan Bakiye bölümünü güncelleyerek takip edebilirsiniz.

Luckyland Gaming

KART OLUŞTURMA VE YATIRIM YAPMA

Cüzdanınıza para yükledikten sonra, her yatırım yapmak istediğinizde bir kart oluşturmalısınız. Bunun için üst menüde en sağda bulunan “Kart Oluştur” bölümüne gidiniz. Oluşturmak istediğiniz kart tutarını yazmanız halinde, eğer yeterli bakiyeniz var ise sistem sizin için 19 haneli bir kart oluşturur.

Luckyland Gaming

Bu adımda girmeniz gereken tek bilgi, oluşturmak istediğiniz karta yüklemek istediğiniz tutarın bilgisidir.

Luckyland Gaming

Kart oluşturma adımını tamamladıktan sonra, kart ile ilgili tüm bilgiler ekrana otomatik olarak yansıtılır. İşleminizin tamamlanıp tamamlanmadığını ve doğru olup olmadığını bu ekrandan görebilirsiniz.
Sonrasında tek yapmanız gereken “Webnakit ile Para yatırma” bölümüne bu kodu ve doğru tutarı girmektir. Yatırım tutarınız anında bakiyenize aktarılır.

Luckyland Gaming

KART OLUŞTURMA VE ÇEKİM YAPMA

Çekim işlem sürecinisin başlatılabilmesi için, öncelikle Webnakit ile çekim sayfasına giriş yaparak, çekmek istediğiniz tutarı belirttikten sonra “Para Çek” butonu üzerinden 19 haneli çekim kodunu oluşturmanız gerekmektedir.

Luckyland Gaming

İşlemin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, “Hesabım > Bekleyen İşlemler” sayfasına giriş yaparak, miktarın Webnakit cüzdanına aktarılabilmesi için gerekli olan 19 haneli çekim koduna ulaşabilirsiniz.

Webnakit sitesinden “Kart Bozdur” sayfasına giriş yaparak, kart no ve kart miktarı hücrelerini doğru bir şekilde doldurduktan sonra, onayla butonu üzerinden çekim işlem sürecini tamamlayabilirsiniz.

Luckyland Gaming

Bilgilerin doğruluğu Webnakit sistemi tarafından kontrol edilmekte ve tutar Webnakit cüzdanınıza aktarılmaktadır.

Luckyland Gaming

Tutarı Webnakit cüzdanınıza aktarmanızın ardından, sitede bulunan “Para Çek” sayfasında sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde belirtip, miktarı banka hesabınıza aktarabilirsiniz.


Başa DönLuckyland Gaming

www.luckylandgaming.com